Τηλεπικοινωνιακά Συστήματα (Εργαστήριο)-Εξετάσεις

Υποβλήθηκε από bkotsos στις .

ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ  ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟΥ

ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΑ  ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ

(Τμ. Ηλεκτρονικών Μηχανικών ΤΕ)

Ζ΄ Εξάμηνο Χειμερινό  Ακ. Έτους  2015-2016

Ώρες προσέλευσης για εξέταση στο Εργαστήριο 4 (Πρακτικό μέρος, boards)

Οι Εργαστηριακές ομάδες Δευτέρας θα προσέρχονται ως ακολούθως την

ΔΕΥΤΕΡΑ  18-1-2016

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ώρα εξέτασης

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ώρα εξέτασης

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ώρα εξέτασης

1

ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ

8:20 - 8:40 π.μ.

13

ΦΑΛΕΛΑΚΗΣ

9:20 - 9:40 π.μ.

25

ΛΕΛΟΥΔΗΣ

10:20-10:40 π.μ.

2

ΓΚΟΤΖΑΜΑΝΙΔΗΣ

8:20 - 8:40 π.μ

14

ΚΟΝΤΟΝΙΚΑΣ

9:20 - 9:40 π.μ.

26

ΛΕΓΚΑΣΜΙ

10:20-10:40 π.μ.

3

ΜΕΝΔΩΝΗΣ

8:20 - 8:40 π.μ

15

ΜΑΥΡΟΣ

9:20 - 9:40 π.μ.

27

ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΟΣ

10:20-10:40 π.μ.

4

ΣΟΦΟΥΛΗΣ

8:20 - 8:40 π.μ

16

ΛΥΜΠΟΥΣΑΚΗΣ

9:20 - 9:40 π.μ.

28

ΜΠΑΚΑΛΗΣ

10:20-10:40 π.μ.

5

ΑΟΥΡΕΛ

8:40 - 9:00 π.μ.

17

ΣΠΥΡΕΑΣ

9:40-10:00 π.μ.

29

ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ

10:40-11:00 π.μ.

6

ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ

8:40 - 9:00 π.μ.

18

ΣΤΑΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ

9:40-10:00 π.μ.

30

ΖΑΜΠΕΤΗΣ

10:40-11:00 π.μ.

7

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ

8:40 - 9:00 π.μ.

19

ΤΡΙΚΟΙΛΗ

9:40-10:00 π.μ.

31

ΜΠΑΜΠΑΤΣΙΚΟΣ

10:40-11:00 π.μ.

8

ΠΑΝΟΥΡΓΙΑΣ

8:40 - 9:00 π.μ.

20

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ

9:40-10:00 π.μ.

32

ΔΑΜΙΓΟΣ

10:40-11:00 π.μ.

9

ΚΑΤΣΟΜΗΤΡΟΣ

9:00 - 9:20 π.μ.

21

ΜΠΕΝΑΤΟΣ

10:00-10:20 π.μ.

33

ΔΡΙΓΚΟΣ

11:00-11:20 π.μ.

10

ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ

9:00 - 9:20 π.μ.

22

ΤΣΑΝΗΣ

10:00-10:20 π.μ.

34

ΚΑΤΣΙΜΙΧΑΣ

11:00-11:20 π.μ.

11

ΚΟΥΛΗΣ

9:00 - 9:20 π.μ.

23

ΣΤΑΥΡΑΚΟΥΔΗΣ

10:00-10:20 π.μ.

35

ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ

11:00-11:20 π.μ.

12

ΠΡΟΥΤΖΟΣ

9:00 - 9:20 π.μ.

24

ΠΡΟΚΟΠΙΟΥ

10:00-10:20 π.μ.

36

 

 

**   ΩΡΙΑΙΑ ΓΡΑΠΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΣΤΙΣ 12:00-1:00 μ.μ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ (ΜΙΚΡΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ)**

Οι Εργαστηριακές ομάδες Τετάρτης θα προσέρχονται ως ακολούθως την

ΤΕΤΑΡΤΗ  20-1-2016

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ώρα εξέτασης

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ώρα εξέτασης

α/α

Ονοματεπώνυμο

Ώρα εξέτασης

1

ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

8:00 - 8:20 π.μ.

13

ΚΟΛΤΣΙΚΟΓΛΟΥ

9:00 - 9:20 π.μ.

25

Εξέταση όλων των

φοιτητών

παλαιότερων ετών (Τμήματος χωρίς παρακολούθηση)

10:00-10:20 π.μ.

2

ΚΑΝΤΑΡΕΛΗΣ

8:00 - 8:20 π.μ.

14

ΛΑΖΟΓΚΑΣ

9:00 - 9:20 π.μ.

26

10:00-10:20 π.μ.

3

ΛΑΤΣΙΝΟΓΛΟΥ

8:00 - 8:20 π.μ.

15

ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ

9:00 - 9:20 π.μ.

27

10:00-10:20 π.μ.

4

ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ Α.

8:00 - 8:20 π.μ.

16

ΝΙΚΟΛΕΡΗΣ

9:00 - 9:20 π.μ.

28

10:00-10:20 π.μ.

5

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ

8:20 - 8:40 π.μ.

17

ΑΥΓΟΥΣΤΗΣ

9:20 - 9:40 π.μ.

29

10:20-10:40 π.μ.

6

ΚΑΡΝΑΤΣΟΣ

8:20 - 8:40 π.μ.

18

ΒΟΥΡΔΑΚΗΣ

9:20 - 9:40 π.μ.

30

10:20-10:40 π.μ.

7

ΑΛΕΞΙΟΥ

8:20 - 8:40 π.μ.

19

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

9:20 - 9:40 π.μ.

31

10:20-10:40 π.μ.

8

ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ

8:20 - 8:40 π.μ.

20

Εξέταση όλων των

φοιτητών

παλαιότερων ετών (Τμήματος χωρίς παρακολούθηση)

9:20 - 9:40 π.μ.

32

10:20-10:40 π.μ.

9

ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ

8:40 - 9:00 π.μ.

21

9:40-10:00 π.μ.

33

10:40-11:00 π.μ.

10

ΤΣΟΥΛΑΣ

8:40 - 9:00 π.μ.

22

9:40-10:00 π.μ.

34

10:40-11:00 π.μ.

11

ΠΟΥΛΙΚΙΔΟΥ

8:40 - 9:00 π.μ.

23

9:40-10:00 π.μ.

35

10:40-11:00 π.μ.

12

ΚΟΒΑΤΣΗΣ

8:40 - 9:00 π.μ.

24

9:40-10:00 π.μ.

36

10:40-11:00 π.μ.

**   ΩΡΙΑΙΑ ΓΡΑΠΤΗ ΘΕΩΡΗΤΙΚΗ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΩΤΕΡΩ ΣΤΙΣ 12:00-1:00 μ.μ. ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΑ (ΜΕΓΑΛΟ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟ)**

Επισημάνσεις

1.      Η βαθμολογία θα είναι 50% στο πρακτικό μέρος και 50% στο θεωρητικό μέρος του Εργαστηρίου

2.      Η ωριαία  γραπτή  εξέταση  του θεωρητικού μέρους (12-1 μ.μ.) και για τις δύο ημέρες (Δευτέρας και Τετάρτης) θα πραγματοποιηθεί μετά την ολοκλήρωση της εξέτασης στο πρακτικό μέρος. Απαραίτητη η χρήση εγγράφου ταυτοπροσωπίας.

                 3.      Απαραίτητη η χρήση επιστημονικού υπολογιστή τσέπης (scientificcalculator) για υπολογισμούς.

                 4.      Απαγορεύεται η χρήση κινητού τηλεφώνου.

 

Ο διδάσκων

 

Β. Α. Κώτσος

Μάθημα: 

Τύπος Άρθρου: